Pytania i odpowiedzi
  1. Drogeria z wysyłką za granice – czy wysyłacie za granice? - Tak, nasza drogeria oferuje wysyłkę za granicę. Obsługujemy wysyłki do Niemiec, Czech, Słowacji, Chorwacji, Francji oraz innych krajów Unii Europejskiej.
  2. Drogeria z apteką – czy mogę kupić u Was leki? - Na witrynie moja.pl nie, ale możesz przejść do naszej apteki pod adresem mojaapteka.pl która posiada asortyment apteczny oraz drogeryjny. Całe zamówienie dojdzie do Ciebie w jednej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.
  3. Drogeria z darmową dostawą – ile kosztuje dostawa? - Posiadamy darmową dostawę zależną od wartości zamówienia. Im większe zamówienie tym mniejszy koszt dostawy. Staramy się być tanią i dostępną drogerią. Zapłacisz u nas mniej za produkty, ale niestety nie jesteśmy przez to w stanie partycypować w kosztach dostawy.
  4. Drogeria blisko mnie – wysyłka w 24h? - Tak, oferujemy wysyłkę w 24h od daty złożenia zamówienia. Staramy się aby wszystkie wysyłki były realizowane zgodnie z naszą deklaracją i w ponad 97% udaje się nam to. Pozostałe 3% to błędy w adresach do wyjaśnienia oraz niestety sprzedaże ponad stan.
  5. Czy posiadacie towar na stanie, czy za chwilę do mnie zadzwonicie że nie macie tego na stanie? Zawsze sprzedajemy to co mamy na stanie w ilości którą posiadamy. Nigdy nie przyjmujemy zamówień na towar którego nie mamy lub który ma do nas dopiero przyjechać. Niestety bardzo sporadycznie zdarza się sytuacja że ostatnie sztuki produktu zostały zamówione w tym samym czasie w różnych punktach sprzedaży i niestety nie będziemy w stanie zrealizować zamówienia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium