Formy płatności

DANE DO PRZELEWU


Farmline II Sp. z o.o.
ul. Paderewskiego 3
87-162 Lubicz Górny
ALIOR BANK S.A.
SWIFT: ALBPPLPW
Rachunek w PLN: PL55 2490 0005 0000 4600 6177 3692
Rachunek w CZK: PL16 2490 0005 0000 4600 0005 3682
Rachunek w EUR: PL11 2490 0005 0000 4600 6950 5190

Każdy z nas jest inny i preferuje rozwiązania wygodne dla niego w danym momencie. Moja.pl ceni różnorodność, dlatego oferuje swoim klientom kilka sposóbów płatności za zamówienia. Wszystkie z nich są komfortowe i bezpieczne. Ciesz się zakupami razem z nami!

ZA POBRANIEM

Jeśli z różnych powodów nie chcesz wykonywać przedpłat, możesz wybrać płatność za pobraniem. Jest to jedna z najbardziej popularnych i bezpiecznych metod. Kwotę należną za zamówienie wręczasz kurierowi dopiero w momencie otrzymania przesyłki. Pamiętaj, aby przygotować odliczoną sumę pieniędzy – pozwoli Ci to uniknąć sytuacji, w której kurier nie będzie mógł wydać Ci reszty. Forma płatności dostępna jest tylko dla dostawy przez kuriera.

PRZELEWY24 / PAYU

Natychmiastowy przelew internetowy to obecnie najbezpieczniejszy i najbardziej lubiany sposób płatności w Polsce. W naszym sklepie za obsługę e-przelewów odpowiedzialny jest system Przelewy24 / PayU, który posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej i szyfruje wszystkie swoje transakcje za pośrednictwem protokołu SSL.

Jeśli wybierzesz tę metodę, system przekieruje Cię na stronę Przelewy24, gdzie należy wskazać swój bank. Po zalogowaniu się do bankowości internetowej na Twoim koncie będzie już czekał automatycznie wypełniony formularz przelewu do autoryzacji. Musisz sprawdzić zgodność danych i potwierdzić płatność. Następnie powrócisz na stronę naszego sklepu. Zamówienie zostanie wtedy automatycznie złożone, natomiast do realizacji przekażemy je dopiero po zaksięgowaniu wpłaty – zazwyczaj odbywa się to w ciągu zaledwie kilku minut.

PRZELEW TRADYCYJNY

Przelew tradycyjny jest formą płatności ciesząca się dużym zaufaniem. Musisz jednak wiedzieć, że wszystkie sklepy internetowe – w tym również nasz – nadają paczki dopiero po zaksięgowaniu wpłaty. Czas całej operacji jest zależny od banku, dlatego mimo naszych starań cała transakcja może się nieco wydłużyć.

Aby dokonać przelewu, należy wypełnić specjalny blankiet (numer konta i dane kontaktowe naszego sklepu znajdziesz poniżej), który następnie trzeba zanieść na pocztę, do agencji opłat lub do banku.

Możesz również skorzystać z internetowej opcji tradycyjnego przelewu krajowego. Gdy to zrobisz, pieniądze dotrą do nas najwcześniej na drugi dzień roboczy lub później. Chyba że przelew zostanie wykonany w obrębie jednego banku – wtedy cała operacja zazwyczaj ulega przyspieszeniu. Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać numer Twojego zamówienia, dzięki czemu będziemy w stanie szybciej powiązać Twoją wpłatę z zamówieniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium